HE – Plinkout, HE – Měrotín a ONL – Olešnice

Plinkout, Měrotín, Olešnice

Ano, všech těchto soutěží jsme za poslední dobu zúčastnili. Nejdříve jsme se vydali 31.8. do Šumvaldu, kde pořádal hanáckou extraligu Plinkout. Start až na podruhé k tomu mírný zádrhel na koši a savicích a značné prostřiky našich proudařů nám vynesly konečný čas 27,87. Nedá se nic dělat, bereme 16. místo a pořád věříme v lepší zítřky.

Balíme vybavení do našeho vozíku a 7.9. jedeme směr Měrotín, který tentokrát pořádal hanáckou extraligu. Počasí nám ještě vyšlo, byli jsme poslední tým, kterému ještě nepršelo. Na start jsme se vydali s úsměvem a pořád jsme doufali v nějaký kvalitnější čas. Základna na pohodu, akorát košíček na dvakrát. Strojník na nic nečekal a rval tam hned plnej. Konečný čas 22,55. Tak po dlouhé době jsme měli radost z času, který sice není nijak výborný, ale je aspoň dobrý. Přebíráme ceny za 10. místo a mažeme si na chvíli domů odpočinout.

Moc dlouho jsme doba nepobyli a hned večer jsme se vydali na ONL na Bouzov. Nebyl čas ztrácet čas a šli jsme na start. Základna vypadala v pohodě a košík byl taky tam, kde měl být. Rozdělovač nám zapomněl zapojit pravé céčko, čímž nějakým způsobem zkrátil Vláďu, který nestihl zapojit proud. Po všech těchto zmatcích, vidíme konečný čas 31,32. Co na závěr říct asi jenom, že spokojení s 22. místem nejsme.

Jak už se říká, jednou se nám ta naše píle určitě vrátí! Takže neztácejme čas, pojďme radši trénovat. ??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *