HE – Haňovice a ONL – Pavlov

Víkend je za námi a to znamená, že je na čase si zrekapitulovat co všechno se událo.

V sobotu 29.6. jsme se zúčastnili Hanácké extraligy v Haňovicích. Nálada byla dobrá, terén perfektně připraven. Naši proudaři si stihli dát ještě rychlou rozcvičku před startem a mohlo se jít na věc. Vzadu všechno v pořádku koš v kádi, voda v mašině a strojník mohl přidávat. Bohužel rozdělovač se rozhodl, že Danovi radši uteče a že dneska hraje proti nám. Kluci byli daleko od terčů a nebyla možnost je sestřelit, tudíž se náš zkušený strojník rozhodl, že nemá cenu pokračovat. Nedá se nic dělat, neúspěch z minulého roku jsme nijak neopravili. Museli jsme se smířit s červeným praporkem hlavního rozhodčího což pro nás znamenalo neplatný pokus.

Nálada trošku poklesla, ale to nás nijak nerozhodilo a jeli jsme si zpravit náladu do Pavlova, kde se konalo první kolo Olomoucké noční ligy. Klasická rozcvička našich proudařů byla opět na místě. Čas na nachystání nám zkrátili na 3 minuty, ale i tak jsme se stihli v klidu nachystat. Průběh byl podobný jak v Haňovicích – koš v kádi, voda v mašině, základna klukům taky vyšla a rozdělovač se rozhodl s námi aspoň na chvíli spolupracovat, takže strojník rozhodně neměl na co čekat. Klubko našeho pravého proudaře ho opustilo dřív, než by on sám chtěl což pro něj znamenalo zkrácení a značný prostřik. I přes to všechno, co se nám přihodilo čas 20,73 ještě bereme. Přichází dlouhé čekání na vyhlášení a potom rychle přebíráme cenu za 22. Místo a mažeme domů.

Jeden hasičský víkend je za námi a několik dalších ještě před námi. Podtrženo sečteno je potřeba poučit se z chyb a příště se jich vyvarovat. Hasičského sportu třikrát zdar, my mažeme trénovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *