Ješov, Želeč, VCPV Měrotín, HE Dolní Libina

Za poslední dva víkendy odjeli muži celkem čtyři soutěže, tak si je pojďme rozebrat.

V sobotu 18.6. vyrazili na tradiční soutěž do Ješova. V prvním útoku neklapl košík a skončil v kádi dřív než měl, bylo to tedy NP. Naštěstí kluci měli ještě druhý pokus. Nebyli by to kluci, kdyby mělo jít tak jak má. Po lehkém uklouznutí košaře, který nám vypnul stroj, to vypadalo bledě. Ale kluci se nevzdali a po nastartování stroje zapsali čas 17,95 a brali 2. místo.

Nálada se zlepšila, mohlo se tedy vyrazit na noční soutěž do Želeče. Byla to první noční v této sezóně, opatrnost je tedy na místě a kluci odběhli s časem 19,18 a získali 9. místo. Tímto byl završen soutěžní víkend.

Následující sobotu 25.6. se kluci jeli zúčastnit Velké ceny Prostějovska v Měrotíně. Útok na 3B byl rozběhnut parádně, bohužel se nalívači nepodařilo nalít na první pokus a časomíra se tedy zastavila s časem 32,47 a získali 15. místo.

Neděle patřila dalšímu kolu Hanácké extraligy, tentokrát v Dolní Libině. Útok byl rozběhnut na jedničku, první terč padl v čase 20,06 a druhý v čase 23,16. Bohužel se opět vrátila zákeřná chobotnice z kádě a po vytažení savic nebyl koš na svém místě, kluci tedy zapisují NP.